Dąbkowice noclegi, informacje, wczasy w Dąbkowicach

Poddąbie

Poddąbie - plażaPoddąbie to mała wręcz (poza letnim sezonem mieszka tu tylko kilka rodzin), nadmorska miejscowość urlopowa. Położenie: pomiędzy miejscowościami Ustka i Rowy, niedaleko Dębiny.

Poddąbie to taka leśna polana dookoła rozpościera się piękny las z dębami, starymi bukami i wielkimi sosnami. Pas oddzielający Poddąbie od morskiego brzegu to tylko 200 metrów.

Kolejną atrakcją Poddąbia jest wysoki klif, a tuż pod nim plaża, jak na klifową całkiem szeroka i nawet latem nie jest tłoczna. Aby dotrzeć na plażę pod klifem, należy zejść schodami, te w Poddąbiu posiadają szerokie podesty. Latem wyznaczane jest tu strzeżone kąpielisko – odcinek o długości około 100 metrów.

Jeżeli wybierając się na wczasy nad morzem liczysz na dyskoteki, kluby, gwarne puby – wybierz Ustkę, Międzyzdroje, Łebę czy Mielno. W Poddąbiu tego nie ma – jest za to wypoczynek w ciszy i spokoju. W Poddąbiu jest klika sklepów spożywczych, parę obiektów gastronomicznych (pizzeria, restauracje, smażalnie ryb, lodziarnia).

Jeśli Poddąbie to to czego szukasz wybierając wczasy nad morzem – zobacz jakie noclegi w Poddąbiu czekają na Ciebie –> TUTAJ.

Polecamy

Darłowo Noclegi

darłowo noclegi nad morzem

Pokoje nad Morzem

pokoje nad morzem

Wczasy z Dziećmi nad Morzem

wakacje z dziećmi nad morzem