Dąbkowice noclegi, informacje, wczasy w Dąbkowicach

Dziwnówek

DziwnówekPrzemieszczając się na wsch. z miasta Dziwnów trasą nr sto dwa po przebyciu ok trzech kilometrów znajdziemy się w Dziwnówku. Dziwnówek to niewielka wieś turystyczna umieszczona pomiędzy brzegami Morza Bałtyckiego i płn. części Zalewu Kamieńskiego o nazwie Zatoka Wrzosowska. Za sprawą tej międzyakwenowej lokalizacji wieś cieszy się powodzeniem wśród miłośników wszelkich portów wodniackich oraz wędkarzy.

W Dziwnówku nie zobaczymy wielu zabytków architektury, za to zachwyca zadbana, szeroka oraz piaszczysta plaża. Wakacyjne kąpielisko to około 400m brzegu morskiego.

Dziwnówek usytuowany jest na skrzyżowaniu dwóch dróg wojewódzkich – 102 Trzebiatów –> Międzyzdroje oraz nr.107 do miejscowości Kamień Pomorski. Z racji tego położenia łatwo dostać się do Dziwnówka nie tylko prywatnym autem, ale również autobusem. Podróżując autobusem można również łatwo odwiedzać sąsiednie miasta: Międzyzdroje, Kołobrzeg, Kamień Pom. czy Szczecin.

Dziwnówek posiada bogatą bazę noclegową i gastronomiczną (sprawdź ofertę: www.dziwnowek.pl/noclegi/wszystkie). Niejednokrotnie doceniono w ogólnokrajowych konkursach tutejsze kempingi, pola namiotowe, pensjonaty i domy wczasowe oraz domki nad morzem. W Dziwnówku każdy wczasowicz znajdzie coś dla siebie.

Polecamy

Darłowo Noclegi

darłowo noclegi nad morzem

Pokoje nad Morzem

pokoje nad morzem

Wczasy z Dziećmi nad Morzem

wakacje z dziećmi nad morzem