Dąbkowice noclegi, informacje, wczasy w Dąbkowicach

Łukęcin

ŁukęcinPomiędzy Pobierowem a Dziwnowem leży nieduża, niezbyt znana miejscowość wczasowa Łukęcin. Położona pośród lasu iglastego odgradzającego Bałtyk od miejscowości. Łukęcin to także jedno z miejsc odpoczynku harcerzy – organizowane są tu obozy namiotowe. Porośnięty sosnowo – świerkowym lasem niewysokie urwisko odgradza plażę, wzbogacając powietrze żywicznymi aerozolami, jakie w połączeniu z morskim jodem zbawiennie wpływają na nasze drogi oddechowe.

Przy wejściu na plażę (przedłużenie ul. Morskiej), które wiedzie po schodkach, latem funkcjonuje strzeżone kąpielisko długie na 200 m, przy wejściu na plażę umiejscowiono również sanitariaty. A sam piaszczysty brzeg jest całkiem szeroki i naturalnie piaszczysty.

Decydując się na noclegi nad morzem w w tej miejscowości wypoczynkowej mają Państwo sposobność czynnego odpoczynku. Oprócz szlaków pieszych i rowerowych znajduje się w tej okolicy również stadnina koni oferująca naukę jazdy konnej oraz przejażdżki bryczką. Wczasowicze, którzy każdego dnia przebywają wśród szumu wielkich miast z pewnością uznają panującą w tym miejscu spokój i ciszę, nawet w sezonie wczasowym nie ma tutaj tłumu. morski brzeg jest maksymalnie kilometr – a z sąsiedztwa ul. Morskiej – ok 400 m. Funkcjonują tu ośrodki urlopowe, pensjonaty a także kwatery prywatne oferujące turystom noclegi w Łukęcinie.

Polecamy

Darłowo Noclegi

darłowo noclegi nad morzem

Pokoje nad Morzem

pokoje nad morzem

Wczasy z Dziećmi nad Morzem

wakacje z dziećmi nad morzem