Dąbkowice noclegi, informacje, wczasy w Dąbkowicach

Bobolin

Bobolin noclegi, atrakcje, wydarzenia - informator turystyczny

W gminie Darłowo, między Darłowem a Dąbkami znajduje się mała miejscowość letniego odpoczynku – Bobolin. Położony wśród lasów z przewagą sosny, w oddaleniu od aglomeracji miejskich, z czystymi plażami. To doskonałe wprost miejsce do spędzenia wakacji dla osób z dziećmi a także wszystkich, którzy szukają wytchnienia.

To także świetne miejsce do spacerów, wypraw rowerowych – poprzez Bobolin przebiega parę tras rowerowych. W wiosce znajduje się też gospodarstwo agroturystyczne ze stadniną koni. Można tutaj równocześnie odpocząć nad morzem oraz skorzystać z jazdy konnej albo pobrać kilka lekcji hippiki.
Bobolin ma także dostęp do plaży morskiej. Od głównej drogi przechodzącej poprzez Bobolin, łączącej Darłowo z Dąbkami, do nadmorskiej plaży jest około kilometra. Jednakże część obiektów noclegowych leży bliżej brzegu morskiego. Tutejsza plaża jest szeroka, piaszczysta i nie jest na niej zbyt tłumnie. Na plaży znajdują się również betonowe bunkry. Dojście na plażę wiedzie chodnikiem przez las sosnowy.
W samym Bobolinie nie ma zbyt wielu sklepów ani obiektów gastronomicznych – zawsze można wybrać się do nich do sąsiedniego Darłowa czy Dąbek. Za to baza turystyczna to przeważnie domki letniskowe, domy wypoczynkowe, oferujące kwatery i pokoje oraz gospodarstwa agroturystyczne.

Pełną propozycję prezentującą noclegi w Bobolinie odnajdziesz pod adresem: www.bobolin.pl/noclegi/wszystkie.

Polecamy

Darłowo Noclegi

darłowo noclegi nad morzem

Pokoje nad Morzem

pokoje nad morzem

Wczasy z Dziećmi nad Morzem

wakacje z dziećmi nad morzem