Dąbkowice noclegi, informacje, wczasy w Dąbkowicach

Międzywodzie

MiędzywodzieMiędzywodzie to nieduża miejscowość wypoczynkowa umiejscowiona na Mierzei Międzywodzkiej pomiędzy wybrzeżem Bałtyku oraz wodami Zal. Kamieńskiego. Miejscowość zlokalizowana jest na największej naszej wyspie – Wolinie, pośród pięknych lasów sosnowych i mieszanych. Międzywodzie nadzwyczaj dobrze zaadaptowane jest do wypoczynku dla osób niepełnosprawnych – niskie i równe chodniki ułatwiają poruszanie się, a od ulicy Zwycięstwa w kierunku plaży wiedzie wejście przystosowane dla potrzeb osób poruszających się na wózkach.

Fani czystych, piaszczystych, szerokich plaż nie mają powodów do narzekań na plażę w letnisku. Kąpielisko, w sezonie chronione przez ratowników WOPR, ma długość około 600 m, a umiejscowione jest na wysokości pomiędzy przedłużeniem ulic Westerplatte oraz Szkolnej.

Międzywodzie, z uwagi na bliskość Zal. Kamieńskiego, to również interesujące miejsce dla pasjonatów sportów wodnych, żeglarzy i wędkarzy. Na entuzjastów żagli oczekuje na wskroś odnowiony oraz dostosowany do unijnych standardów pirs. Dodatkowym walorem letniska, dzięki położeniu na Wolińskiej wyspie, to sąsiedztwo Parku Narodowego, wraz z zagrodą żubrów. Zagroda to również miejsce powrotu do zdrowia także innych typów zwierząt, w odrębnych siedzibach pomieszkują : orły bieliki, jelenie i dziki. Po wyzdrowieniu, zwierzęta te wypuszczane są. Zważywszy na intensywny ruch turystyczny w sezonie letnim, zalecamy dojazd do miejscowości przez Wolin a sugerujemy objeżdżać bardziej zakorkowany Kamień Pomorski.

Noclegi w Międzywodziu to różnorodna oferta  (www.miedzywodzie.net.pl/noclegi/wszystkie) domów wypoczynkowych, pensjonatów, domów gościnnych, kwater i pokoi.

Polecamy

Darłowo Noclegi

darłowo noclegi nad morzem

Pokoje nad Morzem

pokoje nad morzem

Wczasy z Dziećmi nad Morzem

wakacje z dziećmi nad morzem